علاوه بر خرید ارزان تر » شامل تخفیف نــــــیز باشید

 

تخفیف در آوینتو

بدیهی است که در خرید اینترنتی جایی برای چانه زنی مشتری ها وجود ندارد و تمامی مشتریان محصولات را با هزینه برابر در اختیار دارند.

آیا کالا های مورد نیاز خود را تنها از آوینتو خریداری می کنید و می خواهید برای قدردانی از وفاداریتان جایگاه خاصی در فروشگاه داشته باشید ؟

آیا می خواهید جهت دعوت دوستان و آشنایانتان به خرید در آوینتو پورسانت دریافت کنید؟

آیا می خواهید خرید عمده خود را با قیمت پایین تر انجام دهید و برای تهیه جهیزیه تخفیف بگیرید ؟

آیا می خواهید خرید محصولات مورد نیاز سازمان‌ها و شرکت‌های خود را از فروشگاه اینترنتی آوینتو بخرید و کلی تخفیف ویژه بگیرید؟

 

با آوینتو لذت یک خرید مطمئن و آسان را تجربه کنید. آوینتو ، بن‌های تخفیف، اشانتیون، پورسانت و کارت های هدیه به منظور افزایش قدرت خرید برای مشتری های وفادارش در نظر گرفته . این تخفیفات، فرصت های ویژه‏‌ی مشتریان آوینتو است که به دلائل مشخص در اختیار آن ها قرار می گیرد . اگر  علاقه‌مند به دریافت تخفیف هنگام خرید های خود هستید ، ادامه مطلب را با اشتیاق و دقت هرچه تمام تر بخوانید.

 

شرایط دریافت تخفیف، اشانتیون، بن تخفیف و یا کارت هدیه از آوینتو

 
 • با خرید 4 محصول به صورت همزمان و با قیمتی بیشتر از 3 میلیون تومان برای هر محصول می توانید از آوینتو اشانتیون دریافت کنید. اشانتیون درخواستی را باید بین محصولات معرفی شده توسط گروه فروش انتخاب کنید .
 
 • با خرید دو محصول با قیمت بیشتر از یک میلیون تومان در مدت یک ماه (30 روز) ، می توانید شامل دریافت اشانتیون شوید.
 
 • برای مشتریان ثابت همیشه همراه محصولات خریداری شده، یک در میان اشانتیون فرستاده خواهد شد.
 
 • در صورتی که جزء مغازه داران و یا نمایندگی ها هستید در سومین خریدتان می توانید از فروشگاه اینترنتی آوینتو تخفیف دریافت کنید. برای این دسته از مشتریان حتی در صورت عدم سودهی ، محصول حتماً ارسال خواهد شد و به آن ها تخفیف تعلق خواهد گرفت.
 
 • شرکت‌ها، سازمان‌ها و مغازه‌دارانی که خرید های خود را به صورت عمده از آوینتو تهیه می کنند ، در صورتی که از هر محصول دست کم سه عدد سفارش داده شود شامل دریافت تخفیف ویژه خواهند شد. البته توجه داشته باشید برای این مورد حتماً باید با مدیریت سایت هماهنگ کنید.
 
 • می توانید کارت هدیه برای دوستانتان تهیه کنید تا خریدهایشان از آوینتو شامل تخفیف شود .
 
 • هنگام تهیه جهیزیه ، به ازای خرید هر 10 محصول که جمعا قیمتی برابر 10 میلیون تومان داشته باشد 100 هزار تومان تخفیف دریافت کنید . در صورتی که تعداد و یا قیمت محصولات کمتر شود برای هر کالا و یا هر یک میلون تومان کمتر، 100 هزار تومان از کل تخفیف کم می شود. همچنین در صورت بیشتر بودن تعداد کالاها و یا ارزش قیمتی آن ها ، تخفیف نیز به همان اندازه زیاد می شود.
 
 • تاریخ سال روز ازدواج و یا تولد دوستانتان را برای آوینتو ارسال کنید تا محصولات پیشنهادی برای خرید را به شما معرفی کند .
 
 • آوینتو را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید تا آوینتو به ازای هر خرید بالای 5 میلیون تومان آن ها ، 100 هزار تومان به حساب شما واریز کند و یا برای محصولات خریداری شده‌ی خود تخفیف دریافت کنید .
  • برای دریافت تخفیف های ویژه آوینتو ، می توانید در طرح های روزانه تخفیف بالا ایسنستاگرام را فالوو کنید . https://instagram.com/awinto.baneh

روش های ارسال
برای مشاهده کلیک کنید
صفحه گارانتی محصول
برای مشاهده کلیک کنید
صفحه اعتماد سازی
برای مشاهده کلیک کنید